La Pobla de Montornès ja té guanyadors del I concurs de balcons i aparadors decorats i/o il·luminats

07/01/2021 | Festes

Els regidors Oscar Ciurana i Gemma Barceló  van recórrer el municipi per a avaluar tots els aparadors i balcons que havien participat en el certamen i que pretenia fomentar l’esperit nadalenc en el nostre poble. “Ha sigut una bonica experiència la primera edició d’aquest Concurs, que tindrà més recorregut en els pròxims anys. Volíem que el Nadal inundés el nostre poble i ho hem aconseguit, ja que molts dels nostres veïns i veïnes han participat amb boniques decoracions plenes de llum i color”, comentaven els regidors.

 Els guanyadors del I Concurs de balcons i aparadors decorats i/o il·luminats de Nadal 2020 a La Pobla de Montornès són:                         

 -Categoria domicili: Avda. Mas Solé núm. 9 casa 5. Urbanització Castell de Montornès                                                               

 -Categoria comerç: Queviures La Pobla. Avda. Catalunya, 5.

Moltes gràcies a tots i totes per  donar un toc festiu i lluminós a La Pobla i enhorabona als guanyadors/es!